Hotel Pavlov 4* 554S

Tento romantický objekt s profesionálním lázeňským vybavením přináší hostům možnost ubytování v 38 jedno- a dvoulůžkových pokojích a apartmá s malebným výhledem na lesy, park, řeku i lázeňské centrum města.

Součástí hotelu Pavlov je vlastní balneoprovoz, restaurace, bar, recepce se směnárnou, výtah i příjemná zahradní restaurace nad řekou, která poskytuje ideální relaxaci po lázeňských procedurách. Vlastní balneoprovoz nabízí množství procedur, ordinaci lékaře a služby zdravotní sestry.

Vybavení hotelu Hotel Pavlov disponuje výtahem, recepcí se směnárnou, balneoprovozem, ordinací lékaře, ranní službou zdravotní sestry, EKG, časováním procedur, restaurací, barem a zahradní restaurací. Balneoprovoz Klasické, podvodní a reflexní masáže, koupele ve vřídelní vodě (perličkové), suché uhličité koupele, vířivé koupele horních a dolních končetin, skupinový tělocvik, elektroterapie, laser, magnetoterapie, pneumopunktura, přístrojová lymfodrenáž, parafínové zábaly, parafango, inhalace, oxygenoterapie, finská sauna s ochlazovacím bazénkem a whirpool.