Hotel Panorama 533S

Sanatorium PANORAMA poskytuje svým hostům ubytovací služby, lázeňské služby a další hotelové služby. Po rekonstrukci hotel splňuje současné požadavky. Budova byla postavena ve stylu českého klasicismu, poskytuje hostům KOMFORTNÍ UBYTOVÁNÍ ve vkusně zařízených pokojích**** kategorie. V hotelu je 22 pokojů, včetně pokojů typu SUITE a DBL SUITE. Jednou z předností hotelu je terasa s nádherným výhledem na panorama historické lázeňské části Karlových Varů.
Další předností hotelu Panorama je poskytování TRADIČNÍ LÁZEŇSKÉ LÉČBY v kombinaci s nejmodernějšími balneologickými procedurami, KOSMETICKÝMI PROCEDURAMI, WELLNESS PROGRAMY a také ájurvedskými programy. Léčba probíhá přímo v budově hotelu, takže náš host nemusí nikam za léčbou docházet. Hotel Panorama má certifikaci léčebného zařízení pro EU.
HOTELOVÁ RESTAURACE zajišťuje chutné dietní i vegetariánské stravování, mezinárodní kuchyni. Je příjemné trávit čas na hotelové terase s šálkem výborné kávy, kde se také v teplejších měsících organizuje barbecue. V restauraci se konají slavnostní večery s živou hudbou.